Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

21

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

21KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Genta Blakaj 26.4.
Vullnet Jusufi 26.4.

Regjistro ditėlindjen tende 


 


Lajme tjera nga Istogu e rrethina
Lajmet e funditLexoKomento
Tė reshurat e reja tė borės ribllokojnė disa fshatra tė Istogut
16.02.2012 @ 11:04:00 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 368
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Kryqi i Kuq ndan dru pėr skamnorėt nė Istog
16.02.2012 @ 10:47:27 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 341
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Idriz Zeqiraj: Nė pėrvjetorin e 30-tė tė njė gjėme tė madhe
13.02.2012 @ 21:22:23 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 325
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Idriz Zeqiraj: Jeta, vepra dhe vrasja e deputetit Smajl Hajdaraj
13.02.2012 @ 21:05:41 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 321
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:8
Mustafe Rugova: Mėsuesi i mėsuesve Rexhep Podrimaj
18.12.2011 @ 21:05:45 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 533
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2


trofta
  Remio

sa bukur i ka ra drita ne uj ,Pamje fantastike .. ...
  13.06.2012 @ 13:27
Foto-.
  Remio

jo e keqe,elegante ;)
  13.06.2012 @ 13:26
Hoteli-1
  Remio

foto e mir,veq shum uj po vjedh kjo troft e me pag ...
  13.06.2012 @ 13:23
Foto-.
  ardushii

e bukurrr :P
  25.05.2012 @ 17:10

  Vizito fotogalerinėDiskutime
Tema  Pergjigje   Autori   Shikime   Postimi i fundit 
 A keni frik nga lidhjet serioze?
 Kategoria: Diskutime nga tema aktuale dhe politika
69 melushja 13726   13.06.2012 @ 11:50 
Remio Last Post
 a mund ti them dashuri apo mashtrim i poshter.,.,.,.
 Kategoria: Muzika
5 rushja 1190   13.06.2012 @ 09:48 
Remio Last Post
 Lotet ne syte e tij/saj
 Kategoria: Muzika
5 rushja 1240   13.06.2012 @ 09:39 
Remio Last Post
 Rame Lahaj-- Nderi i Istogut dhe Kosoves ne teresi
 Kategoria: Kafja e forumit ...
4 Hard_Rock 2675   23.12.2011 @ 05:41 
CameronBroadbent Last Post
 te vdekurit nuk flasin... a te gjallet?
 Kategoria: Diskutime nga tema aktuale dhe politika
0 xhaxhi 868   29.11.2011 @ 07:28 
xhaxhi Last Post
 

  Diskutime tjera


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum